frantapavlicek.infoblog.cz

I cestovatelská duše z času načas ocení relax a luxusem dýchající ubytování

Publikováno 16.11.2017 v 19:13 v kategorii Cestování a turistika, přečteno: 61x

Dovolím si říci, že i já jsem zčásti dobrodružná duše. Nevadí mi celý den se vláčet po kopcích s batohem na zádech, s pohorkami přivázanými o popruhy batohu a obdivovat krásu Slovenských míst. Občas ale i já toužím po pokoji, na kterou se budu po dlouhé procházce těšit. na pokoj, do které když vstoupím, se mi z úst vyletí pouze "waaau".


Klenot Vysokých Tater

Miluji Tatry. A to nejsem ani z Popradu, ani z Liptovského Mikuláše. Prostě mě rodiče jako 10-letou vzali na výlet do Tater. Z prvního setkání se stala láska na celý život.

Se zkušenostmi mi přibývají roky, kdy si stále více uvědomuji, jak moc se mění moje potřeby během cestování. Jaksi citlivěji vnímám nejen přírodu kolem sebe, jak se lidé kolem k sobě chovají, ale také své potřeby při potulkách Slovenskými horami. Před deseti lety mi k dokonalému výletu stačila postel a vlastní spacák, tekoucí voda a nejméně dvě čisté sklenice na pokoji, byl to pro mě luxus. V posledních letech si však vybírám ubytování, na které ještě dlouho vzpomínám.


Umocněte zážitek z hor

Mnohé tatranské hotely nabízejí turistům dokonalý zážitek z pobytu v Slovenských Tatrách. Protože pokud se spojí krásné s pobytem v luxusním apartmá a dokonalými službami v hotelu, zážitek z pobytu se mnohonásobně umocní. Během loňské zimní sezóny jsem si dopřála i já takový luxus. V pokoji Classic jsem se čtyři noci cítila jako princezna. Když jsem se po několik hodinové lehčí túře vrátila na pokoj, jak bych vstupovala do jiné země. Nádherné tapety na stěnách, vkusný nábytek a doplňky, které nikoho neurazí. Díky šikovné ruce designéra budete v pokoji cítit atmosféru secese zpočátku minulého století.


Deluxe

To není pouze druh šumivého vína. Komu se zdá pokoj Classic nudný, může využít pokoje zařazeny o třídu výše. O něco větší pokoj zaujme opět zejména kouzlem, které ve vás vyvolá romantické pocity. Pocit luxusu nepochybně dotvářejí použité materiály, kterými jsou kůže, dřevo, zrcadla a barevně sladěné doplňky. Moderní barevné odstíny zkombinované se zlatou barvou vyvolají pocit pohody a výjimečnosti. Výhodou pokojů je, že se dají sousední pokoje navzájem propojit. Což je velká výhoda, pokud si pobyt chcete naplno vychutnat, i když ve vedlejší pokoji spí vaše děti.


Apartmán na svatební noc

Moji dobří přátelé, kteří se po několika letech rozhodli oficiálně zpečetit svůj vztah, si jako malou svatební cestu zvolili pobyt právě v tomto apartmánu. Když mi později ukazovali fotografie, myslela jsem si, že si ze mě utahují a fotografie stáhli z internetu. Nádherný prostorný pokoj, v níž bylo minimum nábytku, ale díky vkusně zvoleným doplňkem jste se cítili jako v prezidentském apartmá. I Linda mi to přesně takto popsala: "Cítila jsem se jako v náš svatební den, byla jsem okouzlena, nejen výhledem z okna, ale celým apartmánem - cítila jsem se jako v pohádce ". Ještě i po několika týdnech se vždy usmívala, když o tom vyprávěla o zážitku z Grand Hotelu v Tatrách.


Romantika nejen pro novomanžele

Pokud si chcete odpočinout v apartmánu, ale nejste zrovna novomanželé, je tu pro vás možnost využít služeb Apartmánů Classic. Stejně příjemné zařízení apartmánu jako v svatebním apartmá, s výhledem na tatranskou přírodu, zařízené ve stylu luxusu a pohodlí. Okouzlí vás nejen svou prostorností, ale i příjemnými barvami, které byly v jemných vzorech použity i na stěnách, či kobercích.


Při teple krbu

Pokud toužíte po dokonalém odpočinku s příchutí romantiky smíšenou s duchem starého Grandu, Apartmány Deluxe jsou připraveny pro vás. Okouzlí vás nejen prostornost, ale zejména atmosféra místa. Pocit jedinečnosti a neopakovatelnosti chvíle vám umocní i kamenné obložení, kůže a kvalitní dřevo. Některé apartmány vás zahřejí nejen krásným výhledem z balkonu, ale i příjemným a romantickým praskáním ohně v krbu.


Hotel s duší

Pobyt v Grandhotelu Praha ve Vysokých Tatrách není určen pouze pro bohaté a vlivné lidí. Grandhotel Prahu vyhledávají všichni, kteří si chtějí dopřát maximální zážitek z odpočinku v srdci slovenské přírody.


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?